O nás

Naša spoločnosť sa zaoberá pradajom spotrebného hygienického materiálu a pomôcok na upratovanie. Zároveň je aj výhradným distribútorom padov značky Janex.

Zameranie našej spoločnosti možno rozdeliť do piatich skupín:

1. Zabezpečenie hygienického servisu – t.z. dodávaním hygienických produktov (toaletných papierov, papierových utierok, mydiel, dávkovačov, chémie a iné)

2. Predaj upratovacích a čistiacich pomôcok – naša spoločnosť predáva všetok materiál súvisiaci s upratovacím servisom (mopy, vedrá, tyče, teleskopické tyče, upratovacie vozíky a iné.)

3. Predaj upratovacej techniky – vysávače, jednokotúčové čistiace stroje, podlahové automat

4. Predaj spotrebných náhradných dielov – sáčky do vysávačov, hubice na vysávače, hadice na vysávače, náhradné motory a iné.

5. Predaj Padov a príslušenstva – Pady značky Janex boli vytvorené pre mnoho aplikácií, ako je základné čistenie, strhávanie voskov, renovácie, pre všetky čistiace stroje na mokré čistenie alebo leštenie. Janex ponúka širokú škálu padov a príslušenstvo pre všetky typy podláh a bežné čistiace stroje. S našimi privátnymi značkami Janex a Juvex budete ťažiť z našej technologickej know-how a našich skúseností v oblasti spracovania a kvalitných padov

Scroll to Top